Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz z miłości do tworzenia, uzależnienia od piękna i wielkiej pasji. Dobór aranżacji dostosowany do stylu życia i osobowości Klienta.

01

Projektowanie ogrodów

Projektowanie i urządzanie ogrodów wraz z całą infrastrukturą. Od projektu do realizacji, z uwzględnieniem nawet najodważniejszych wizji Klienta.

02

Sesje zdjęciowe

Fotografia artystyczna i portretowa – chwytam piękno i zatrzymuję je na zawsze na zdjęciach. To komfort Klienta jest dla mnie priorytetem.

03

Historia wielkiej pasji...

Czyli skąd czerpię inspiracje

Inspiracje czerpię z podróży i miłości – do życia, do ludzi, do gromadzenia wspomnień. Z każdej podróży wracam przepełniony nową energią, pomysłami i weną. Praca twórcza to moje życie, kolekcjonuję wrażenia i wykorzystuję je w swoich projektach. Jestem estetą, niepoprawnym romantykiem, ekscentrykiem i perfekcjonistą, a ciągłe dążenie do doskonałości sprawia, że najlepiej odnajduję się w kompleksowych realizacjach (posiadam własne ekipy wykończeniowe i budowlane). Pracuję z zamiłowania do tworzenia, dlatego najbardziej cenię wolność, która umożliwia mi zarówno wybór klientów, jak i projektów.